אסטרטגיית מיתוג

מה חשוב לדעת לפני בניית אסטרטגיה

לפני שמתחילים להתעסק בבניית אסטרטגיית מיתוג נכונה, כדאי שנחזור לנקודת המוצא הראשונית שהיא ההבנה הבסיסית שבמיתוג יש הרבה מעבר ללוגו או נראות. מיתוג הוא סך כל מכלול המשתנים שאי אפשר לראות אך אפשר להרגיש. האופן שבו מתחברים כל המסרים והערכים כמותג שקובעים את הדרך בה הלקוח תופס אותנו. מדובר בתהליך מורכב וארוך טווח, בו יש להבין היכן נרצה שהמותג שלנו יופיע בשוק. המטרה המרכזית היא להבין לאן אנו מעוניינים לקחת את המותג תוך מחשבה על קהל היעד ומה בדיוק הוא מחפש.

על אופן בניית אסטרטגיית מיתוג יעילה

כדי לבנות אסטרטגיה נכונה ומדויקת חשוב להיות עקביים ולהגדיר מראש את כל מאפייני המותג החל מהנראות, דרך השפה הייחודית לו ועד להתנהגות של בפועל. מיתוג אפקטיבי חייב להיות חלק מהעסק עצמו כי הזהות שלכם בעלת השפעה ונגזרת מתוך אופן התמחור, עיצוב המוצר וכל היבט אחר. המטרה העליונה היא ליצור חוויה שבאה להדגיש את ערכו של המותג ואת התמחור המוגדר מראש. כך למשל, אם ניקח לוגו למסעדה בתור דוגמא, אז הלוגו אינו צריך להיות רק יפה אלא לשדר גם ייחודיות שרלוונטית באופן ספציפי למסעדה שלכם. אנו נבנה בשילוב פעולה איתכם לוגו מעוצב שגם יבטא את המסר שתרצו להעביר ללקוחות ושיבליט אתכם מול המתחרים.

מיתוג מחדש נדרש במידה רבה במציאות המשתנה

אמנם ישנה חשיבות גדולה בעקביות כאשר ניגשים לבניית אסרטגיית מיתוג אך כדאי גם לקחת בחשבון כי חברות ומותגים משתנים כל הזמן לכן חשוב להישאר מעודכנים. מומלץ לעקוב אחר השינויים וההתפתחויות השונות של המותג עם הזמן, וכשצריך לבצע מיתוג מחדש עבור המותג כדי לשמור על הרלוונטיות שלו ולעזור לו להמשיך ולבלוט מעל כולם.

יצירת חוויה רגשית שתיחקק לכולם בזיכרון

המסרים שנעזור לכם לבנות ייצרו עבור הלקוחות שלכם חוויה רגשית שתיזכר להם ותישאר איתם לאורך זמן. אנו נסייע בבניית מיתוג אפקטיבי ומדויק לאופי המותג שלכם ע”י יצירת לוגו למסעדה ולכל בית עסק בהתאמה אישית, עיצוב שלטים יחודיים ופלאיירים ועד עיצוב עמודי פייסבוק ואתרים. לנו יש ניסיון רב בעיצוב גרפי מוקפד וביצירת שפה ייחודית למותג שתבדל אותו מהשאר. אז ליצירת קשר השאירו פרטים כאן

לשיחת וואטסאפ