074-766-13-02

גרפיקאי למשרדי פרסום

תפקידו של גרפיקאי למשרדי פרסום הוא לבצע באופן גרפי את הקונספט העיצובי עבור הערוצים השונים. עבודתו של גרפיקאי למשרדי פרסום יכולה להיות מגוונת. …

על עבודתו של גרפיקאי למשרדי פרסום
תפקידו של גרפיקאי למשרדי פרסום הוא לבצע באופן גרפי את הקונספט העיצובי עבור הערוצים השונים. עבודתו של גרפיקאי למשרדי פרסום יכולה להיות מגוונת. אחריותו לתקשורת החזותית ולתהליכי המיתוג השונים כוללים סוגי עיצוב רבים. למעשה עיצוב למשרדי פרסום נועד להמחיש את הרעיונות המופשטים שנידונו עם הלקוח ולתרגם אותם לסקיצות עיצוב גרפיות.

תהליכי עבודה של גרפיקאי ומעצב
תהליך העבודה של גרפיקאי למשרדי פרסום מתחיל בניסיון להבין את הצרכים הייחודיים של הלקוח. בתהליך של סיעור מוחות מתגבשת לה האסטרטגיה השיווקית המותאמת לקהל היעד ולערכי המותג. בשלב זה של עיצוב גרפי למשרדי פרסום, הגרפיקאי יכול להציג מגוון רעיונות אמנותיים המשלבים שילובי צבעים, פונטים, רקעים, כמו גם, אפקטים מיוחדים רלוונטיים לשם ניסוי ותהייה כיצד להעביר את המסר השיווקי בצורה המדויקת ביותר.

החשיבות של עיצוב לוגו
עיצוב למשרדי פרסום יכלול במקרים רבים גם עיצובי לוגו לחברות. בעיצוב לוגו יש לקחת בחשבון שהלוגו של חברה, הוא ככל הנראה הסממן הבולט ביותר של כל חברה. ללוגו, כמובן, גם שמור מקום מרכזי בכל אמצעי התקשורת של החברה, לא רק בחומרים השיווקיים, אלא גם בכל התכתובות התפעוליות והדוחות הפיננסים וכדומה. במהלך עיצוב לוגו לחברות יש חשיבות גדולה לבחירה נכונה של צבעי המותג וסגנון העיצוב. עיצוב לוגו לחברות חייב להתאים את הלוגו לתחום העיסוק של החברה ולאופי הלקוחות. בנוסף במהלך עיצוב גרפי למשרדי פרסום ויצירת לוגו, יש לחשוב היטב על הערכים והרגשות שהעסק מבקש להעביר באמצעותו.

לגבי מיתוג פנים ארגוני
בתכנון של מיתוג פנים לחברה הגרפיקאים עובדים על מציאת הדרכים הנכונות להעברת המסרים הארגוניים. צוות המיתוג והנהלת החברה צריכים להחליט מהן התפישות הרצויות לגבי, אופן ההתנהגות הארגונית המצופה מכלל העובדים והמנהלים בחברה. תוכנית מיתוג פנים לחברה צריכה לכלול קריטריונים ברורים ומדידים להצלחת תהליך מיתוג חברה.

גרפיקאי למשרדי פרסום – מעצב גרפי רב תחומי מקצועי
אם אתם מתלבטים לגבי עיצוב לוגו יוקרתי או מחפשים גרפיקאי למשרדי פרסום, כדאי לכם להתייעץ עם המעצב הגרפי ברנרדו סביזה. עבודות העיצוב שלו כוללות מגוון רחב של תחומים, בפרינט, דיגיטל, איורים וצילומים. ברנרדו סביזה הוא מעצב גרפי רב תחומי, המתמחה בין היתר, בעיצוב אתרים, לוגואים, כרטיסי ביקור, פלאיירים ועוד.