074-766-13-02

מיתוג לרצפה ומדרכות

מיתוג עסקים הוא אחת הדרכים הנכונות והותיקות (ולא בכדי) לביסוס הצלחתם של עסקים. שיווק נכון יכול שיהא מתורגם להכנסות גבוהות מאד של העסק וכמובן לביסוס שם ומוניטין. שיווק נכון יוצר מיתוג מדויק, תוך לקיחה בחשבון של צרכיו, מטרותיו ונתוניו הייחודיים של העסק שלך. אחת הדרכים המדהימות לעשות זאת היא באמצעות מיתוג לרצפה ומדרכות, על סוגיו השונים, כפי שיפורט במאמר זה. מיתוג רצפות ומדרכות מאפשר היחשפות ספונטנית של המון אנשים לעסק ולמוצר שלך, ויוצר תנועה מתמדת אשר מביאה תוצאות בשטח.

מיתוג לרצפה ומדרכות על סוגיו השונים

מיתוג לרצפה ומדרכות מתבצע באמצעות הטבעת מדבקות או שטיחים, למשל, על משטחים ייעודיים, במטרה להגיע לכמה שיותר אנשים. כך לדוגמה, ניתן להצמיד מדבקות על רצפות ומדרכות. בשיטה זו לא קיימת סכנת התקלפות מאחר שמדובר במדבקות בציפוי מגן מיוחד, אשר מונע החלקה ושחיקה. פתרון נוסף הוא הדבקה של שטיחים, למשל שטיחי לינוליאום, אותם נדביק על רצפות. רצוי שהריצוף יהיה ריצוף פיויסי, מאחר שזהו פתרון טוב עבור הדבקת שטיחים, הן מבחינת איכות והן מבחינת תיחזוק. שטיחים אלו נוחים לניקוי, ועל כן שומרים על מראיהם כחדש לזמן רב. סוג נוסף הוא שטיחים מסוג לבד, המיועדים לשיווק על קירות בעיקר.

מיתוג שימשוך את העין של הלקוח, הוא המיתוג הנכון

הדקורציה הנוצרת באמצעות מיתוג לרצפה ומדרכות היא יפהפיה, אסתטית, מיוחדת ומאד מושכת את העין. אין ספק כי הנחשף לכך, יעצור ולו לרגע על מנת להבין במה מדובר. והרי כאשר אנו מדברים על מיתוג ושיווק נכון, אנחנו בהכרח מדברים על ייחוד, אשר יבטא את העסק שלך בצורה המיטבית באמצעות שילוב מדויק של גרפיקה וקריאייטיב. אם נדע להעביר את המסרים השיווקים שלנו בצורה הזו- נקנה לעסק שלנו יתרון תחרותי אמיתי, ואין ספק כי נהיה על דרך המלך.

דרך המלך להצלחה

מיתוג לרצפה ומדרכות הוא נגיש, מיוחד ותופס את העין, ועל כן בעל פוטנציאל לתפוצה רחבה עבור קהל היעד המתאים לעסק שלך. כאשר מיתוג זה מתבצע בצורה נכונה, ע”י איש מקצוע שלקח בחשבון את כל הפרמטרים החשובים, בהכרח נוצרת חווית מוצר מדויקת ומושלמת, עבור העסק, ובעיקר- עבור הלקוח. להתייעצות ופרטים נוספים, מוזמנים ליצור עמי קשר, ואשמח לסייע.