מיתוג נדל”ן

החשיבות בביצוע מיתוג לנדל”ן

שוק הבנייה והנדל”ן כיום הולך ותופס תאוצה רבה וכתוצאה מזאת מתפתחת גם תחרות גדולה בין חברות הנדל”ן. בדיוק מסיבה זו, הן זקוקות ליצירת מיתוג לעסק. כמו כן, יצירת ובניית מיתוג איכותי ויעיל נדרשת גם לפרוייקטים של התחדשות ערונות ובנייה  כדי שיוכלו להתרומם ולהגיע לקהל היעד המתאים. תהליך מיתוג נכון ומדויק תוך העברת מסרים רגשיים וזכירים יימשוך אל החברות יותר לקוחות ויערור יותר התעניינות בפרוייקטים השונים בתחום הבנייה.

גיבוש מסרים לשיווק נכון

כמו בכל תהליך מיתוג גם כשמעוניינים להתחיל בתהליך מיתוג לנדל”ן יש קודם להגדיר מיהו קהל היעד על מנת שנוכל ליצור מסרים שיווקים מדוייקים עבורו. בנוסף על כך,חשוב גם להבין מהם היתרונות של חברות הנדל”ן המסוימת בכדי שנוכל להבליט אותם אל מול המתחרים. מעבר לכך, יש לבחון את נוקודת החוזק והייחוד של הפרוייקט הנתון ולהדגיש את מגוון השירותים הנרחב שהחברה מציעה באופן שיגרום לקהל היעד לרצות לבחור בה לביצוע פרוייקט הבנייה. אנו מציעים שירותי מיתוג ועיצוב מקצועיים ויצירתיים בהתאמה אישית לצרכים שלכם ובשילוב פעולה איתכם.

על הדרך בה מבצעים מיתוג נדל”ן

לאחר שגיבשנו מסרים שיווקיים עליו להתחיל בגיבוש שפה עיצובית גרפית מתאימה עבור חברת או פרוייקט הנדל”ן הנתון. על מנת להבליט ולהדגיש את הייחודיות מול המתחרים, חשוב שנייצר מסר ויזואלי חד וברור שיבוא לידי ביטוי בעיצוב הלוגו, עיצוב הקטלוג, כרטיסי הביקור, שלטי החוצות, דפי הנחיתה ובכל אמצעי שיווקי אחר. כי מיתוג ושיווק הולכים יד ביד- המיתוג הוא האמצעי והשיווק היא הדרך שתביא את המותג שבניתם לקדמת הבמה.

שירותי מיתוג ועיצוב מקצועיים שייקחו אתכם רחוק

אז אם אתם בעלי חברת נדל”ן או חברה בתחום הבנייה ואינכם בטוחים כיצד לבצע מיתוג ושיווק נכונים כדאי שתפנו למעצב הגרפי ברננדו סביז’ה. בעזרת הידע והניסיון הרב שצבר עם השנים, המעצב יעניק לכם עיצובים מיוחדים שיביאו ליד ביטוי כל מסר שיווקי באופן היעיל ביותר שידחוף את המותג שלכם קדימה וירים אותו מעל כולם.  בתור בונוס מובטח לכם גם תהליך עבודה מקצועי מרתק יחד עם המעצב והכל במחירים הוגנים. אז אתם רוצים שכולם יידהרו אליכם אז אתם מוזמנים להשאיר פרטים כאן לתיאום פגישת התרשמות

לשיחת וואטסאפ