עיצוב לוגו לחברה

עיצוב לוגו לחברה הוא חלק מרכזי בתהליך המיתוג של העסק. החשיבות של הלוגו במיתוג העסקי, נובע מהדרך שבה הלוגו יכול להשפיע על האופן שהחברה …

על עיצוב לוגו לחברה ותהליכי מיתוג נוספים

עיצוב לוגו לחברה הוא חלק מרכזי בתהליך המיתוג של העסק. החשיבות של הלוגו במיתוג העסקי, נובע מהדרך שבה הלוגו יכול להשפיע על האופן שהחברה תיתפס מבחינה תדמיתית בעיני לקוחות ושותפים פוטנציאליים.

צבעי מותג וסגנון עיצובי

בתהליך עיצוב לוגו לחברה יש לקחת בחשבון שהלוגו של חברה הוא ככל הנראה הסממן הבולט ביותר של כל חברה. ללוגו, כמובן, גם שמור מקום מרכזי בכל אמצעי התקשורת של החברה, לא רק בחומרים השיווקיים, אלא גם בכל התכתובות התפעוליות והדוחות הפיננסים וכדומה. במהלך עיצוב לוגו לחברות יש חשיבות גדולה לבחירה נכונה של צבעי המותג וסגנון העיצוב. עיצוב לוגו לחברות חייב להתאים את הלוגו לתחום העיסוק של החברה ולאופי הלקוחות. בנוסף במהלך יצירת לוגו לעסק יש לחשוב היטב על הערכים והרגשות שהעסק מבקש להעביר באמצעותו.

לוגו בלתי נשכח

במהלך יצירת לוגו לעסקים חשוב לזכור שהלוגו לא אמור לייצג בצורה ברורה את תחום העיסוק של החברה. חשוב שהסגנון יתאים לתחום אך אין צורך להיות מפורט מידי. הדבר המרכזי שחשוב לגבי יצירת לוגו לעסקים הוא שהלוגו יהיה בלתי נשכח בעיני מי שייתקל בו בעתיד. לוגו “זכיר” לרוב יהיה מעוצב תוך שימוש בשפה פשוטה ועיצוב נקי וברור שנבחר בעת יצירת לוגו לעסקים.

חלק מתהליך כולל

עיצוב לוגו ומיתוג מחדש נעשה במקרים רבים כחלק מתהליך כולל של בניית אסטרטגיה שיווקית. במקרים רבים, תהליך מיתוג מחדש נעשה לקראת יציאה של החברה למהלך שיווקי חדש או במהלך כניסה של החברה לתחומי פעילות חדשים. תהליך מיתוג חברה כלפי פנים אמור להשלים את המיתוג החיצוני ולגבות אותו, מתוך הבנה ומחויבות של הארגון כולו. מטרותיו של המיתוג כלפי חוץ הוא למצב את העסק בפני הלקוחות מבחינה תדמיתית. מיתוג פנים לחברות מטרתו, למנף את המבנה הארגוני הקיים ולהעצים את תחושת השייכות של העובדים והמנהלים בכל הדרגים.

עיצוב לוגו לחברה עם מעצב גרפי מוכשר

אם אתם מתלבטים לגבי עיצוב לוגו לחברה או מיתוג פנים לחברה, כדאי לכם להתייעץ עם המעצב הגרפי ברנרדו סביזה. עבודות העיצוב שלו כוללות מגוון רחב של תחומים, בפרינט, דיגיטל, איורים וצילומים. ברנרדו סביזה הוא מעצב גרפי רב תחומי, המתמחה בין היתר, בעיצוב אתרים, לוגואים, כרטיסי ביקור, פלאיירים ועוד.

לשיחת וואטסאפ