עיצוב ויצירת לוגו לעסק

עיצוב ויצירת לוגו מקצועי וייחודי לעסק שלך

בעולם העסקי של היום, לוגו מעוצב היטב הוא לא רק סמל, אלא הפנים של המותג שלך. ב-ET MA, אנו מתמחים בעיצוב ויצירת לוגו מקצועי שמשדרת את הערכים והאישיות של העסק שלך.

עיצוב ויצירת לוגו המותאם באופן אישי

ב-ET MA, אנו מאמינים שכל לוגו צריך להיות ייחודי ומותאם אישית לעסק. אנו עובדים בקשר הדוק עם הלקוחות שלנו כדי להבין את הצרכים והרצונות שלהם ולהפוך אותם למציאות.

עיצוב ויצירת לוגו מקצועי

עיצוב ויצירת לוגו הוא תהליך שדורש ידע מקצועי וניסיון. ב-ET MA, אנו מציעים שירותי עיצוב לוגו מקצועיים, מתוך מחויבות לאיכות ולדיוק

בכל תחום שירות ולא משנה איזה, חייבים שיהיה לוגו. בין אם מדובר בחנות סדקית או בחברת תיירות או אפילו קבלן בנין. הלוגו הוא זה שמייחד את העסק והוא שומר על האוטנטיות שלו. הלוגו מככב בשלטי החוצות, הוא מופיע על כרטיסי הביקור, הוא נמצא על המעטפות והוא מופיע בדוחות.

הוא גם מככב בדפי הנחיתה כמו גם בהודעות הדואר האלקטרוני. בקיצור, הלוגו אמור להימצא בכל פינה הקשורה לבית העסק, כך שאנשים לא יוכלו אף פעם להתעלם ממנו. ואם לא במודע, הרי שבתת המודע. בגלל שהלוגו הוא כל כך משמעותי, אי אפשר לזלזל בו וחובה להשקיע בו בעזרת מעצבים מקצועיים שידעו ליצור את הלוגו המושלם.

איך מעצבים את הלוגו לעסק?
העיצוב של הלוגו אמור להיבנות בשלבים. רק אם מתכננים נכון את התהליך, התוצאה בסופו של דבר תוכל להיות מושלמת.

  1. היכרות עם העסק – בשלב הראשון אמור המעצב ללמוד על העסק ולהכיר אותו לעומק. הוא צריך לדעת מי עומד מאחורי העסק, מהם השירותים שהוא מציע ומיהו קהל היעד אליו רוצה העסק לפנות. בהתאם לכך הוא יבחר את הצבעים המתאימים ויקבע את סגנון העיצוב וייגש לתכנון המדויק יותר של הבלטת האלמנט הרצוי תוך התייחסות לאסוציאציות ששם העסק אמור ליצור.
  2. השראה – לצורך יישום הלוגו, זקוק האומן להשראה. בדומה לכל תחום אומנות אחר. את ההשראה אפשר לשאוב מהטבע או מהנוף אך גם מהתבוננות בעיצובי לוגו של חברות מקבילות לאותו תחום. לא מדובר כאן על ההעתקה אלא על השראה בלבד.
  3. סקיצה – כדאי לתכנן סקיצה או אפילו מספר סקיצות מראש כדי לסייע ללקוח לבחור את הלוגו ואת העיצוב שהכי יתאימו עבורו. לאחר שהלקוח יבחר את הסקיצה אפשר יהיה להוסיף כיתובים או איורים שונים.
  4. אפשרויות לשינוי – תמיד חשוב שתהיה אפשרות לשנות את הלוגו גם אם הוא כבר נמצא עמוק בתהליכי העבודה. לעיתים יידרש שינוי צבע או אפילו שינוי פונט. מעצב מקצועי לא יתרגש מהדבר ויאפשר את ביצוע השינויים עד לשביעות רצון מלאה שלל הלקוח.
 

פנו אל המקצוענים!
כשאתם מחפשים מעצב לצורך עיצוב ויצירת לוגו לעסק או לחברה, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להיות חובבנים. מדובר באלמנט קריטי לעסק שלכם ורק מעצב מנוסה ומקצועי ידע לבצע אותו כראוי.

לשיחת וואטסאפ